Kožené zboží, kožené peněženky a dárky pro muže a pro ženy.

Dámské kožené peněženky

Dámské kožené peněženky vhodné jako luxusní dárek pro výjimečné ženy. 

D%C3%A1msk%C3%A9%20ko%C5%BEen%C3%A9%20pen%C4%9B%C5%BEenky%20pro%20%C5%BEeny

 

Dámské kožené peněženky

Luxusní dámské kožené peněženky ANTORINI jsou ručně vyrobené z krásných italských kůží. Řemeslníci ANTORINI dali vzniknout úchvatné kolekci, která je ukázkou nejnáročnějšího řemeslného zpracování. Jako podšívky každé dámské peněženky byly vybrány překrásné luxusní italské moire látky. Jasné, svěží barvy s krásnými zářivými moire efekty jsou v dokonalé harmonii s interiérem každé peněženky.

Táhla pro zapínání peněženky byla vytvořena ve spolupráci s prestižním francouzským studiem. Táhlo vnitřního zipu je se zacvakávacím mechanismem. Peněženky jsou vybaveny švýcarskými zipy obsahující příměs zlata.

Kolekce ANTORINI představuje eleganci, v níž se snoubí nadčasovost a aktuální trendy. Skrývá v sobě vyváženou kombinaci krásy a síly.

 

Zobrazit kolekci >

 

damske-kozene-penezenky

 

Kožené peněženky Couture

Kožené zboží ANTORINI

Antorini je značkou koženého zboží a luxusních dárků s důrazem kladeným na vysokou kvalitu. Každý výrobek je pečlivě navržen Antorini designéry a propracován do nejmenších detailů. Ať už se jedná o kůži, hedvábí, kašmír nebo stříbro, vždy ucítíte, že jde o materiál nejvyšší kvality a je vyroben s mimořádnou pečlivostí.

Asi nejlepším dokladem mimořádnosti značky Antorini jsou kravaty, které produkuje. Naprostá dokonalost, s níž se setkáváme u skládaných kravat, je proslulá. Pro výrobu se používá velký díl vysoce kvalitní hedvábné látky, která se ručně skládá a následně ručně šije. Výsledek je impozantní, kravaty jsou naprosto dokonalé ve všech směrech.

Antorini má rozsáhlé zkušenosti s navrhováním a zakázkovou výrobou širokého sortimentu luxusních firemních dárků. Díky vlastnímu týmu talentovaných návrhářů poskytuje výjimečné služby v oblasti vývoje nových produktů přímo na míru firemním zákazníkům.