Kožené zboží, kožené peněženky a dárky pro muže a pro ženy.

Kožené peněženky

Kožené peněženky ANTORINI jsou tím nejlepším z dílen italských mistrů. Precizní ruční práce v kombinaci s krásnými italskými kůžemi vdechují peněženkám jedinečnou krásu a eleganci. Kožené peněženky přináší nezaměnitelný pocit kvality, luxusu a krásy. Krása špičkové práce i špičkové kůže je umocněna dovnitř zakládanými přesahy.

D%C3%A1rky%20pro%20mu%C5%BEe

 

Kožené peněženky

Antorini je značkou koženého zboží a luxusních dárků s důrazem kladeným na vysokou kvalitu. Každý výrobek je pečlivě navržen Antorini designéry a propracován do nejmenších detailů. Ať už se jedná o kůži, hedvábí, kašmír nebo stříbro, vždy ucítíte, že jde o materiál nejvyšší kvality a je vyroben s mimořádnou pečlivostí.

Asi nejlepším dokladem mimořádnosti značky Antorini jsou kravaty, které produkuje. Naprostá dokonalost, s níž se setkáváme u skládaných kravat, je proslulá. Pro výrobu se používá velký díl vysoce kvalitní hedvábné látky, která se ručně skládá a následně ručně šije. Výsledek je impozantní, kravaty jsou naprosto dokonalé ve všech směrech.

Antorini má rozsáhlé zkušenosti s navrhováním a zakázkovou výrobou širokého sortimentu luxusních firemních dárků. Díky vlastnímu týmu talentovaných návrhářů poskytuje výjimečné služby v oblasti vývoje nových produktů přímo na míru firemním zákazníkům.

Ko%C5%BEen%C3%A9%20zbo%C5%BE%C3%AD%20kolekce